Flavio - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela / čierna |
| Materiál | kov / hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 70 mm |
| Hĺbka | 125 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ0791 Flavio (white/black) detail výrobku
| výkon | 1x50 W |
| Dĺžka | 145 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
33,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ0792 Flavio 2 (white/black) detail výrobku
| výkon | 2x50 W |
| Dĺžka | 220 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
48,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 66 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 66 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
