Aro AZZ - Bodové svietidlá
IP54 - vhodné aj do kúpeľne
| Materiál | hliník / kov |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 54 |
| Hĺbka | 100 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ5240 ARO (gold) detail výrobku
| Farba | zlatá |
| Záruka | 3 roky |
Ohľadom ceny prosím volajte na 0950 812 433 alebo píšte na náš e-mail info@svietidla.com
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ1360 Aro (chrome) detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
37,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ2559 Aro (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 40 W |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
28,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ2558 Aro (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
28,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
