Tito - Vstavané
IP54 - vhodné aj do kúpeľne
| Materiál | kov / hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x7 W |
| IP krytie | 54 |
| Hĺbka | 30 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Montážny otvor | 60 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ0814 Tito (aluminium) detail výrobku
| Farba | hliník |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
8,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ0815 Tito (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
8,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ4139 Tito (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
Skladom 2 ks - ihneď na odoslanie,
ďalšie na objednanie 4-14 dní
Výpredaj -15%
12 € 10,20 €
počet výpredajových kusov: 2
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
