Lucie - Kúpeľňové svietidlá
IP44 - vhodné aj do kúpeľne
| Farba | chróm-lesklý / biela |
| Materiál | hliník / akryl |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Hĺbka | 60 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ1308 Lucie 25 detail výrobku
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 220 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
67,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 90,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 90,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ1309 Lucie 43 detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
75,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 102,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 102,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
