Modena - Kuchynské svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ1393 Modena 18 (black/gold) detail výrobku
| Farba | čierna / zlatá |
| Výška | 1600 mm |
| Priemer | 180 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
41,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 56,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 56,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ1394 Modena 40 (black/gold) detail výrobku
| Farba | čierna / zlatá |
| Výška | 1700 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
83,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 112,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 112,70 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ1397 Modena 40 (white/gold) detail výrobku
| Farba | biela / zlatá |
| Výška | 1700 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
83,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 112,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 112,70 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ1395 Modena 50 (black/gold) detail výrobku
| Farba | čierna / zlatá |
| Výška | 1700 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie,
ďalšie na objednanie 4-14 dní
Výpredaj -10%
201,25 € 181,15 €
počet výpredajových kusov: 1
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Azd-AZ1398 Modena 50 (white/gold) detail výrobku
| Farba | biela / zlatá |
| Výška | 1700 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
148,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 201,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 201,25 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
