Noa - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ1032 Noa 7 (black/gold) detail výrobku
| Farba | čierna / zlatá |
| výkon | 7x40 W |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ1043 Noa 7 (chrome/white) detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý / biela |
| výkon | 7x40 W |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
121,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 164,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 164,45 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ1324 Noa 7 (multicolor) detail výrobku
| Farba | multicolor |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ1033 Noa 1 (black/gold) detail výrobku
| Farba | čierna / zlatá |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 1650 mm |
| Priemer | 150 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
33,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 44,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 44,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ1045 Noa 1 (chrome/white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1650 mm |
| Priemer | 150 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
33,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 44,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 44,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
