Aga - Kuchynské svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ1073 Aga wall (white/black) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 540 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
70,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 95,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 95,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ1074 Aga wall (black/black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 540 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
70,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 95,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 95,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ1061 Aga 1 (black/black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 800-1300 mm |
| Priemer | 160 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
52,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 71,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 71,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ1062 Aga 1 (white/black) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 800-1300 mm |
| Priemer | 160 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
52,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 71,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 71,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ1064 detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 720 mm |
| Výška | 800-1200 mm |
| Záruka | 3 roky |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ1065 detail výrobku
| Farba | čierna / biela |
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 720 mm |
| Výška | 800-1200 mm |
| Záruka | 3 roky |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ1071 Aga 5 (white/black) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 5x40 W |
| Šírka | 560 mm |
| Výška | 1600-2300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ1070 Aga 5 (black/black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 5x40 W |
| Dĺžka | 560 mm |
| Výška | 1600-2300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
