Forest LED - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Dizajnová lampa Forest je vyrobená z MDF svetlého dreva a z kovu vo farbe duba, s béžovým textilným tienidlom. Lampa má klasickú žiarovku so závitom E27 a tiež zabudovaný LED zdroj, ktorý svieti po celej dĺžke nohy svietidla. Oba zdroje svetla je možné zapínať samostatne. LEDková časť je stmievateľná. Je vhodná do všetkých moderných interiérov. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | hnedá / béžová |
| Materiál | textil / MDF |
| Objímka | E27 |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 + LED 17 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Svetelný tok | 1900 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. GL-41130246X detail výrobku
| Záruka | 2 roky |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 22 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
190,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 237,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 237,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
