Cossano 2 - Kuchynské svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Štýlové závesné svietidlá, ktoré sa skvele hodia do všetkých moderných interiérov. Sú vyrobené z ocele vo farbe matný nikel a z dreva vo farbe javora. Budú skvelým prvkom nielen do obývacích izieb, ale aj kuchýň a jedální. |
|
| Farba | matný nikel / javor |
| Materiál | kov / drevo |
| Napätie | 230 V |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | EGLO LEUCHTEN GMBH |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Egl-94764 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| výkon | 1x60 W |
| Výška | 1300 mm |
| Priemer | 300 mm |
| Záruka | 2 roky |
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
65,45 €
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Egl-94765 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| výkon | 1x60 W |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Záruka | 2 roky |
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
98,35 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
