Anna - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 55 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Ide-101491 DAFNE AP1 BIG NERO detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 1x23 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hĺbka | 275 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 87 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
30,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Ide-120423 DAFNE AP1 BIG BIANCO detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 1x23 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 78 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
30,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Ide-101552 DAFNE AP1 SMALL NERO detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 1x23 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 123 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
26,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Ide-120430 DAFNE AP1 SMALL BIANCO detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 1x23 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 48 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
26,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Ide-120454 DAFNE PT1 BIANCO detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 1x23 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 29 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
79,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. Ide-101514 DAFNE PT1 NERO detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 1x23 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 136 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
79,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
