Nemo kouřová + měděná - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Ide-94137 NEMO SP1 D50 FUME' detail výrobku
| Farba | dymová |
| Výška | 2490 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 2 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
418,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 450 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 450 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Ide-94229 NEMO SP1 D40 FUME' detail výrobku
| Farba | dymová |
| Výška | 2370 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 7 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
186 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 200 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 200 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Ide-94236 NEMO SP1 D30 FUME' detail výrobku
| Farba | dymová |
| Výška | 2275 mm |
| Priemer | 300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 253 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
106,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 115 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 115 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Ide-111926 detail výrobku
| Farba | meď |
| Výška | 700/1500 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Ide-111919 NEMO SP1 D40 RAME detail výrobku
| Farba | meď |
| Výška | 2370 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 143 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
186 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 200 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 200 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. Ide-111902 NEMO SP1 D30 RAME detail výrobku
| Farba | meď |
| Výška | 2275 mm |
| Priemer | 300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 194 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
106,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 115 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 115 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
