Tomi - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| Hĺbka | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ0663 Tomi 2 (white/grey) detail výrobku
| Farba | biela / šedá |
| výkon | 50 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 310 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodávateľ 2 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
53,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 72,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 72,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ0678 Tomi 2 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 310 mm |
| Výška | 70 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
53,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 72,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 72,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ0664 Tomi 3 (white/grey) detail výrobku
| Farba | biela / šedá |
| výkon | 50 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 540 mm |
| Šírka | 540 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Záruka | 3 roky |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ0680 Tomi 3 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 540 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
74,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ0665 Tomi 4 PR (white/grey) detail výrobku
| Farba | biela / šedá |
| výkon | 4x40 W |
| Dĺžka | 700 mm |
| Výška | 70 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
96,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 129,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 129,95 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ0662 Tomi 1 (white/grey) detail výrobku
| Farba | biela / šedá |
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 130 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
24,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ0681 Tomi 1 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 130 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
24,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Azd-AZ0682 Tomi 4 KW (white/grey) detail výrobku
| Farba | biela / šedá |
| výkon | 4x40 W |
| Dĺžka | 210 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
96,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 129,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 129,95 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
