Vialetto LED - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 12 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 280 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Svetelný tok | 965 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ0572 Vialetto L (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
74 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ0573 Vialetto L (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
74 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ0574 Vialetto L (chrome) detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
81,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ0575 Vialetto R (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
74 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ0576 Vialetto R (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
74 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ0577 Vialetto R (chrome) detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
81,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
