Gulia - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ0641 Gulia 1 (chrome) detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 1000 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
34,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ0630 Gulia 1 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 1000 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
33,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 44,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 44,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ0637 Gulia 3 (chrome) detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| výkon | 3x40 W |
| Šírka | 570 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
106,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 143,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 143,75 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ0638 Gulia 3 (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 3x40 W |
| Šírka | 570 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
101,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 136,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 136,85 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Azd-AZ0635 Gulia 7 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 7x40 W |
| Výška | 1000 mm |
| Priemer | 360 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
222,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 301,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 301,30 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. Azd-AZ1235 Gulia wall (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
33,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 44,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 44,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
7. Azd-AZ1346 Gulia wall (chrome) detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
34,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
8. Azd-AZ4980 detail výrobku
| Farba | zlatá |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 1000 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Záruka | 3 roky |
Ohľadom ceny prosím volajte na 0950 812 433 alebo píšte na náš e-mail info@svietidla.com
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
