Rubic - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | hliník / akryl |
| Objímka | G9 |
| Typ žiarovky | LED |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
1. Azd-AZ0491 Rubic 2 wall detail výrobku
| výkon | 2x40 W |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
66,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 89,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 89,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ0488 Rubic 1 wall detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
36,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 49,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 49,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ0489 Rubic 1 top detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 85 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
29,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 40,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 40,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ0492 Rubic 4 top detail výrobku
| výkon | 40 W |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
108,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 146,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 146,05 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Azd-AZ0494 Rubic 4A pendant detail výrobku
| výkon | 40 W |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Priemer | 740 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
147,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 198,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 198,95 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. Azd-AZ0490 Rubic 1 pendant detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
42,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 57,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 57,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
7. Azd-AZ0493 Rubic 4 pendant detail výrobku
| výkon | 40 W |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Priemer | 680 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
119,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 161 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 161 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
