Picture light - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Vrátane zdroja | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-3643 detail výrobku
| Farba | saténový chróm |
| Objímka | G9 |
| Typ žiarovky | 2x15 |
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | LED 2x4 W |
| Šírka | 293 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Svetelný tok | 2x350 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 214 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
18,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-3644 detail výrobku
| Farba | bronzová |
| Objímka | G9 |
| Typ žiarovky | 2x15 |
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | LED 2x4 W |
| Šírka | 293 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Svetelný tok | 2x350 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
30,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-3641 detail výrobku
| Farba | saténový chróm |
| Objímka | E14 |
| Typ žiarovky | T25 2x40 |
| výkon | 2x40 W |
| Šírka | 364 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-3642 detail výrobku
| Farba | bronzová |
| Objímka | E14 |
| Typ žiarovky | T25 |
| výkon | 2x40 W |
| Šírka | 362 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
24,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
