Sofia - Klasické svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov / textil(imit.)-vonkajšia, plast vnútorná strana tienidiel |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Alf-18347.63 detail výrobku
| Lustr ALFA SOFIA patina 7xE14 | |
| výkon | 7x40 W |
| Výška | 640 mm |
| Priemer | 660 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
191,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 195,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 195,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Alf-18345.63 detail výrobku
| Lustr ALFA SOFIA patina 5xE14 | |
| výkon | 5x40 W |
| Výška | 840 mm |
| Priemer | 630 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
148,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 151,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 151,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Alf-18343.63 detail výrobku
| Lustr ALFA SOFIA PATINUM 3xE14 | |
| výkon | 3x40 W |
| Výška | 640 mm |
| Priemer | 530 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
99,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 101,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 101,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Alf-18348.63 detail výrobku
| Noční lampa ALFA SOFIA STAINLESS 1xE14 | |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 280 mm |
| Priemer | 180 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
43,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 44,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 44,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Alf-18340.63 detail výrobku
| ALFA SOFIA PATINUM SHINKIT 1xE14 | |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 210 mm |
| Hĺbka | 260 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
52,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
