Pires - Designové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | chróm-lesklý / biela |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ0277 Pires 50 pendant detail výrobku
| výkon | 60 W |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
154,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 209,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 209,30 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ0278 Pires 60 pendant detail výrobku
| výkon | 4x60 W |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
188,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 255,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 255,30 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ0280 Pires 50 top detail výrobku
| výkon | 3x60 W |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 230 mm |
| Záruka | 3 roky |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ0281 Pires 60 top detail výrobku
| výkon | 60 W |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 300 mm |
| Priemer | 600 mm |
| Záruka | 3 roky |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
