Arne 1 - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | nerez |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Vrátane zdroja | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Luce-14867/05/12 detail výrobku
| Farba | saténový chróm |
| výkon | LED 1x5 W |
| Šírka | 63 mm |
| Výška | 115 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 154 ks, dodanie 9-15 prac. dní
Supercena
25,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Luce-14867/05/30 detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | LED 1x5 W |
| Šírka | 63 mm |
| Výška | 115 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Svetelný tok | 1x350 lm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 210 ks, dodanie 9-15 prac. dní
Supercena
25,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Luce-14867/11/12 detail výrobku
| Farba | saténový chróm |
| výkon | LED 2x5 W |
| Šírka | 53 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Svetelný tok | 2x350 lm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 233 ks, dodanie 9-15 prac. dní
Supercena
41,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Luce-14867/11/30 detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | LED 2x5 W |
| Šírka | 63 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Svetelný tok | 2x350 lm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 65 ks, dodanie 9-15 prac. dní
Supercena
41,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
