Mizar - Kúpeľňové svietidlá
Dizajn
|
Mizar, tajomný názov pre |
Luce-12201/90/30 detail výrobku
| Farba svetla | 2700 K |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 900 mm |
| Šírka | 72 mm |
| Výška | 65 mm |
| Svetelný tok | 380 lm |
| Vrátane zdroja | |
Sklad dodávateľ 62 ks, dodanie 9-15 prac. dní
Supercena
90,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 117,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 117,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Luce-12201/60/30 detail výrobku
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 600 mm |
| Šírka | 72 mm |
| Výška | 65 mm |
| Svetelný tok | 240 lm |
| Vrátane zdroja | |
Sklad dodávateľ 47 ks, dodanie 9-15 prac. dní
Supercena
81,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 105,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 105,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
