Trinton - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 410 mm |
| Výška | 1520 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ0024 Trinton floor detail výrobku
| Farba | hliník |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
98,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 133,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 133,40 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4753 Trinton floor detail výrobku
nezobrazené| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
Ohľadom ceny prosím volajte na 0950 812 433 alebo píšte na náš e-mail info@svietidla.com
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
