Net black - Kuchynské svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Moderné lustre vyrobené z kovu. Drôtené tienidlo bez difúzora. Svietidlo je možné osadiť chytrou LED žiarovkou a pomocou smartfónu alebo tabletu svietidlo stmievať alebo meniť farbu či teplotu svietenia. |
|
| Farba | čierna |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x42 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Ide-328126 NET SP1 D34 NERO detail výrobku
| Napätie | 220 V |
| Výška | 2355 mm |
| Priemer | 340 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 138 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
65,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Ide-313788 NET SP1 D29 NERO detail výrobku
| Napätie | 220 V |
| Výška | 2335 mm |
| Priemer | 295 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 49 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
55,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Ide-328119 NET SP1 D24 NERO detail výrobku
| Napätie | 220 V |
| Výška | 2335 mm |
| Priemer | 245 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 139 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
55,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
