Neurono - Designové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | chróm-lesklý / biela |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | G4 |
| Napätie | 12 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| vrátane trafa | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ0553 Neurono 18 top detail výrobku
| výkon | 18x1,5 W |
| Dĺžka | 590 mm |
| Výška | 360 mm |
| Záruka | 3 roky |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ0107 Neurono 15 detail výrobku
| výkon | 15x1,5 W |
| Dĺžka | 570 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ0108 Neurono wall detail výrobku
| výkon | 3x20 W |
| Hĺbka | 120 mm |
| Priemer | 250 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až D (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
51,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 70,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 70,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ0109 Neurono detail výrobku
| výkon | 9x1,5 W |
| Dĺžka | 350 mm |
| Výška | 1450 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
145,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 196,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 196,65 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
