Esperanza - Designové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | chróm-lesklý / biela |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 12x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
1. Azd-AZ0095 Esperanza detail výrobku
| výkon | 40 W |
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 650 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
203,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 274,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 274,85 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
