Stylo - Designové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | G9 |
| Typ žiarovky | LED |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ0116 Stylo 1 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 1300 mm |
| Priemer | 50 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
62,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 83,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 83,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ0206 Stylo 1 (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 1300 mm |
| Priemer | 50 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
68,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 93,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 93,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ0117 Stylo 1 (chrome) detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 1300 mm |
| Priemer | 50 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
68,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 93,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 93,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ0118 Stylo 3 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 550 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
177,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 240,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 240,35 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ0207 Stylo 3 (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 550 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
189,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 256,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 256,45 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ0133 Stylo 3 (chrome) detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 550 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
189,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 256,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 256,45 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ0119 Stylo 5 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 5x40 W |
| Šírka | 310 mm |
| Výška | 2250 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
257 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 347,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 347,30 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ0208 Stylo 5 (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 5x40 W |
| Šírka | 310 mm |
| Výška | 2250 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
274,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 371,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 371,45 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ0134 Stylo 5 (chrome) detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| výkon | 5x40 W |
| Šírka | 310 mm |
| Výška | 2250 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
274,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 371,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 371,45 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ0161 Stylo 8 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 8x40 W |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 2800 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
389,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 526,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 526,70 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ0209 Stylo 8 (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 8x40 W |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 2800 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
425,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 575 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 575 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ0257 Stylo 8 (chrome) detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| výkon | 8x40 W |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 2800 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
425,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 575 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 575 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
