Fiona - Designové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela / chróm-lesklý |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
1. Azd-AZ0123 Fiona 6 pendant detail výrobku
| výkon | 40 W |
| Šírka | 475 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 475 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
189,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 256,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 256,45 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ0154 Fiona 8 detail výrobku
| výkon | 40 W |
| Šírka | 610 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Priemer | 600 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
253,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 342,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 342,70 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ1554 Fiona top detail výrobku
| výkon | 6x40 W |
| Šírka | 470 mm |
| Výška | 200 mm |
| Záruka | 3 roky |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
