Boven LED - Schodiskové, chodbové
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Schodiskové LED svietidlo. Vďaka IP54 ochrane je možné použiť aj vo vlhkom prostredí ako sú kúpeľne, terasy a pod. Sú vyrobené z hliníka, životnosť 30000 hodín. Svieti teplou bielou farbou, čo vytvára v interiéri príjemnú atmosféru. |
|
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 3 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 65x65 mm |
| Montážny otvor | 70 mm |
| Zápustná hĺbka | 75 mm |
| Svetelný tok | 10 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
1. Rab-71169 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 52 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
21,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-71171 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 18 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
21,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-71170 detail výrobku
| Farba | biela / čierna |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 105 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
21,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-71172 detail výrobku
| Farba | biela / čierna |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
