Madi LED - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Moderné LED svietidlá vyrobené z kovu a plastu v kombinácii matnej čiernej a bielej farby. Svieti príjemnou teplou bielou farbou. |
|
| Farba | matná čierna / biela |
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
1. Rab-71062 LED 4W detail výrobku
| výkon | LED 4 W |
| Výška | 90 mm |
| Hĺbka | 135 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Svetelný tok | 370 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 1036 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
18,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-71063 LED 24W detail výrobku
| výkon | LED 24 W |
| Dĺžka | 570 mm |
| Výška | 140 mm |
| Svetelný tok | 2350 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 436 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
86,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-72239 LED 24W detail výrobku
| výkon | LED 24 W |
| Dĺžka | 600 mm |
| Výška | 800-1500 mm |
| Svetelný tok | 2350 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 385 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
96,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 123,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 123,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-72240 LED 20W detail výrobku
| výkon | LED 20 W |
| Dĺžka | 920 mm |
| Výška | 800-1500 mm |
| Svetelný tok | 1850 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 374 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
96,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 123,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 123,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
