Function/YourLED 2 - LED pásiky
|
K LED páskům je nutno dokoupit zvlášť trafo (č. 26-28). |
|
| Materiál | plast |
1. Pau-70210 detail výrobku
|
barva světla: RedGreenBlue |
|
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 7 W |
| Dĺžka | 980 mm |
| Šírka | 975 mm |
| Výška | 3 mm |
| Hĺbka | 10.5 mm |
| Svetelný tok | 184 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Změna barev RGB | ano |
| Značka MM | ano |
| Úhel záření | 120° |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Rozměry v mm | 20 x 220 x 220 |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 7W |
| Stmívatelné | ano |
| Stmívač | RC Busch-Jäger 6513U-102, RC Merten MEG 5136-0000, RC REV Ritter 501448551 |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | III |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Pau-70198 detail výrobku
|
ECO Stripe |
|
| Farba | čierna |
| Napätie | 12 V |
| výkon | LED, 1x3,6 W |
| Dĺžka | 500 mm |
| Šírka | 10,5 mm |
| Hĺbka | 2,5 mm |
| Svetelný tok | 105 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Pau-70460 detail výrobku
|
ECO Stripe |
|
| Farba | čierna |
| Materiál | kov |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 6 W |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2,5 mm |
| Hĺbka | 10,5 mm |
| Svetelný tok | 110 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Třída ochrany | III |
| Změna barev RGB | ano |
| Značka MM | ano |
| Úhel záření | 120° |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Životnost | 30000h |
| Patice | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Stmívatelné | ano |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Pau-70338 detail výrobku
|
světelný tok: 7 + 21 lm |
|
| Farba | čierna |
| Napätie | 12 V |
| výkon | LED, 2x0,24W+2x0,72 W |
| Dĺžka | 30,75 mm |
| Šírka | 10,5 mm |
| Hĺbka | 3 mm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Pau-70252 detail výrobku
|
ECO Stripe |
|
| Farba | čierna |
| Materiál | kov |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 14,5 W |
| Dĺžka | 3000 mm |
| Šírka | 3000 mm |
| Výška | 2.5 mm |
| Hĺbka | 10.5 mm |
| Svetelný tok | 330 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Změna barev RGB | ano |
| Značka MM | ano |
| Úhel záření | 120° |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Výkon transformátoru | 15VA |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 14,5W |
| Stmívatelné | ano |
| Třída ochrany | III |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Pau-70253 detail výrobku
|
ECO Stripe |
|
| Farba | čierna |
| Materiál | kov |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 18 W |
| Dĺžka | 5000 mm |
| Šírka | 5000 mm |
| Výška | 2.5 mm |
| Hĺbka | 10.5 mm |
| Svetelný tok | 550 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Změna barev RGB | ano |
| Značka MM | ano |
| Úhel záření | 120° |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Výkon transformátoru | 3VA |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 18W |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. Pau-70202 FN YourLED RGB-Controller mit IR Control detail výrobku
|
dálkové ovládání + snímací čidlo |
|
| Materiál | plast |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 60 W |
| Dĺžka | 60 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Změna barev RGB | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Rozměry v mm | 97 |
| Stmívatelné | ano |
| Třída ochrany | III |
| Značka MM | ano |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Proudové zatížení | 5000 mA |
| Kolekce | YourLED |
| Patice | LED |
Dodanie 7-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 23,90 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
7. Pau-70335 detail výrobku
|
zesilovač řídícího signálu dálkového ovládání RGB systému (Pau-70202) |
|
| Farba | šedá |
| Napätie | 12 V |
| výkon | max. 60 W |
| Dĺžka | 105 mm |
| Šírka | 65 mm |
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
