Elipthon 2 - Krištáľové svietidlá
|
Moderné stropné svietidlo vhodné do obývacích izieb, spální, ale aj predsiene. Je vyrobené z kovu v zlatej farbe a z čírych krištáľov. Po rozsvietení sa svetlo odráža od krištáľkov a krásne sa trblieta, pôsobí tak luxusným dojmom. |
|
| Farba | zlatá / číra |
| Materiál | kov / krištáľ |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
1. Lux-62440 detail výrobku
| Farba | zlatá |
| Materiál | kov |
| Objímka | G9 |
| výkon | 33 W |
| Dĺžka | 640 mm |
| Šírka | 650 mm |
| Výška | 240 mm |
| Hĺbka | 240 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 2-5 dní
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Lux-62441 detail výrobku
| Farba | zlatá |
| Materiál | kov |
| Objímka | G9 |
| výkon | 33 W |
| Dĺžka | 810 mm |
| Šírka | 850 mm |
| Výška | 240 mm |
| Hĺbka | 310 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
Sklad dodávateľ 4 ks, dodanie 2-5 dní
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Lux-62442 detail výrobku
| Farba | zlatá |
| Materiál | kov |
| Objímka | G9 |
| výkon | 33 W |
| Dĺžka | 1050 mm |
| Šírka | 1050 mm |
| Výška | 240 mm |
| Hĺbka | 385 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 2-5 dní
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
