Roksana - Klasické svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov |
| Napätie | 230 V |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Alf-16079.63 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| výkon | 3x40 W |
| Výška | 1640 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 1 ks, dodanie 5-10 prac. dní
Supercena
141,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 144,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 144,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Alf-16070.63 detail výrobku
| ALFA ROKSANA PATINUM SHINKIT 1xE14 | |
| Objímka | E14 |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 240 mm |
| Hĺbka | 240 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
40,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 41,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 41,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Alf-16074.63 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| výkon | 3x40 W |
| Výška | 610 mm |
| Priemer | 640 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
125,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 127,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 127,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Alf-16078.63 detail výrobku
| Noční lampa PATINUM ROKSANA 1xE14 | |
| Objímka | E14 |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 350 mm |
| Priemer | 190 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
57,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 58,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 58,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Alf-16073.63 detail výrobku
| Lustr ALFA ROKSANA GOLD 3xE14 | |
| Objímka | E14 |
| výkon | 3x40 W |
| Výška | 650 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
123,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 126 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 126 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. Alf-16075.63 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| výkon | 5x40 W |
| Výška | 650 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
143,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 146,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 146,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
7. Alf-16076.63 detail výrobku
| Lustr ALFA ROKSANA GOLD 5xE14 | |
| Objímka | E14 |
| výkon | 5x40 W |
| Výška | 610 mm |
| Priemer | 640 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
169,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 172,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 172,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
