Azd-AZ0870 Tonio (white) - Tonio
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | kov / hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x50 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 90x90 mm |
| Výška | 110 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
37 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
