Ide-92317 GUN AP2 BIG NERO - Gun
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
montáž na strop a stenu v jednom vyhotovení
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x60 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 310 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 139 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 3.5.2026
67,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 72 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 72 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
