Ren-R10509 SANSSOUCI I závěsná chromované sklo 230V E27 42W - Sanssouci
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x42 W |
| Výška | 1075+230 mm |
| Priemer | 100 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
