Azd-AZ0731 Silver ball 18 - Silver ball
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 180 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
33,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 44,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 44,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
