Azd-AZ2520 Sophia wall - Sophia
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
K9 |
|
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | hliník / akryl / krištáľ |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 170 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
112,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 152 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 152 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
