Egl-30185 - Lisio
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | číra / nerez |
| Materiál | oceľ / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 175 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hĺbka | 225 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| S čidlom | |
| Čas | 10 sec - 4 min |
| Vzdialenosť | 8 m |
| Uhol | 90° |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | EGLO LEUCHTEN GMBH |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
90,25 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
