Pre-70203 - TETRIM LED/14W,4000K,IP44, CHROME, WHITE
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | chróm-lesklý / biela |
| Materiál | plast |
| Typ zdroje | LED |
| výkon | 14 W |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hĺbka | 53 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Dnešná akcia - 16% zľava bude odpočítaná v košíku
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 3-5 dní
48,40 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
