Rab-77071 - Tornio
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Venkovní zapichovací svítidlo Rábalux Tornio v moderním, minimalistickém designu a s antracitovým hliníkovým tělem je elegantním doplňkem každé zahrady. Jeho válcová hlava s čirou akrylátovou vložkou usměrňuje světlo tak, aby poskytovala čisté a cílené osvětlení podél cestiček, květinových záhonů, rostlin nebo u vchodu. Zapichovací hrot umožňuje rychlou a flexibilní instalaci a odolná konstrukce zajišťuje spolehlivé použití i za nepříznivého počasí. Díky patici GU10 si můžete vybrat libovolný světelný zdroj – svítidlo bez problémů funguje i s LED žárovkou. Ideální volba pro okolí terasy, označení zahradních cest nebo vytvoření příjemného náladového osvětlení. Dodáváno bez světelného zdroje. | |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 54 |
| Výška | 545.0 mm |
| Priemer | 60.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
27 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
