Mil-383668 - Závěsné svítidlo JOKER CASHMERE/GOLD 1xGU10
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,05 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,22 kg |
| Hloubka balení (cm) | 11.5 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 15 |
| POWER | 1xGU10 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 425 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 44 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 500-900 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 55 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 80 mm |
| Hloubka (mm) | 80 mm |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | JOKER CASHMERE |
| barva | KASZMIR |
| MATERIÁL | kov |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | 21 DNÍ OD OBJEDNÁVKY |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| ZEMĚ PŮVODU | POLSKO |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| MNOŽSTVÍ NA VRSTVU | 14ks |
| POČET KUSŮ NA PALETĚ | 168ks |
| KATEGORIE OBALŮ | Vlnitá lepenka |
| KATEGORIE V BALÍČKU | Karton/fólie |
Sklad dodávateľ 35 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
24,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 26,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 26,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
