Mil-377032 - SFERA BLACK 1xE14 závěsné svítidlo
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,52 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,80 kg |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 140 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 140 mm |
| POWER | 1xE14 40W |
| Hloubka balení (cm) | 23 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 23 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 28.5 |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + SKLO |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| LAMP FAMILY | SFERA |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | Odstoupení od nabídky |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| ZEMĚ PŮVODU | POLSKO |
| Umístění produktu | POLOHA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| MNOŽSTVÍ NA VRSTVU | 15ks |
| POČET KUSŮ NA PALETĚ | 90ks |
| KATEGORIE OBALŮ | Vlnitá lepenka |
| KATEGORIE V BALÍČKU | Karton |
Sklad dodávateľ 7 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
25,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
