Mil-376705 - Nástěnné svítidlo JOKER WHITE/WOOD 1xGU10
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | GU10 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,46 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,57 kg |
| POČET ZBRANÍ | 1 |
| Hloubka balení (cm) | 11 |
| Hloubka (mm) | 110 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 110 mm |
| VÝŠKA (mm) | 130 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 14 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 19 |
| POWER | 1xGU10 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 55 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 95 mm |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | JOKER |
| MATERIÁL | kov |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | 21 DNÍ OD OBJEDNÁVKY |
| VYHRAZENÉ XML/CSV | ODBORNÍK NA MÉDIA |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| POŘADÍ ZOBRAZENÍ. B2B LAMP | 2 |
| ZEMĚ PŮVODU | POLSKO |
| Umístění produktu | POLOHA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| MNOŽSTVÍ NA VRSTVU | 55ks |
| POČET KUSŮ NA PALETĚ | 495ks |
| KATEGORIE OBALŮ | Vlnitá lepenka |
| KATEGORIE V BALÍČKU | Film |
Sklad dodávateľ 27 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
26,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 29,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 29,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
