Mil-376468 - Nástěnné svítidlo SHINE GOLD 60cm 13,8W LED
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| KATALOG | 2023 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,34 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,51 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 11,11 kg |
| Hloubka balení (cm) | 13.5 |
| POWER | 13,8W LED |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20ks |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 4 |
| VÝŠKA (mm) | 40 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 61.5 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 966 lm |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F - PCB78172 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| MATERIÁL | METAL + ACRYL |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| LAMP FAMILY | SHINE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| barva | GOLD |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | K DISPOZICI ZA 3 MĚSÍCE |
| Kategorie | Zastřešující základní skupina |
| POŘADÍ ZOBRAZENÍ. B2B LAMP | 1000 |
| ZEMĚ PŮVODU | ČÍNA |
| Umístění produktu | POLOHA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| KUSY, KTERÉ JSOU SOUČÁSTÍ DODÁVKY | 1ks |
| MNOŽSTVÍ NA VRSTVU | 80ks |
| POČET KUSŮ NA PALETĚ | 240ks |
| KATEGORIE OBALŮ | Vlnitá lepenka |
| KATEGORIE V BALÍČKU | Film |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
51,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 57,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 57,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
