Mil-376417 - Nástěnné svítidlo SPLASH CHROME 80cm 16W LED
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| KATALOG | 2023 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,76 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,96 kg |
| POČET ZBRANÍ | 1 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 10ks |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1120lm |
| Hloubka balení (cm) | 14 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 5.5 |
| VÝŠKA (mm) | 50 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 8,90 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 81 |
| barva | CHROM |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| LAMP FAMILY | SPLASH |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F - PCB78210 |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | Odstoupení od nabídky |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| POŘADÍ ZOBRAZENÍ. B2B LAMP | 1000 |
| ZEMĚ PŮVODU | ČÍNA |
| Umístění produktu | POLOHA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| KUSY, KTERÉ JSOU SOUČÁSTÍ DODÁVKY | 1ks |
| MNOŽSTVÍ NA VRSTVU | 20ks |
| POČET KUSŮ NA PALETĚ | 120ks |
| KATEGORIE OBALŮ | Vlnitá lepenka |
| KATEGORIE V BALÍČKU | Film |
Sklad dodávateľ 49 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
76,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 84,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 84,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
