Mil-376378 - Stolní lampa VICTORIA BLACK 1xE27
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,98 kg |
| POČET ZBRANÍ | 1 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 180 mm |
| POWER | 1xE27 60W |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,12 kg |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 300 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 37 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 37 |
| Hloubka balení (cm) | 37 |
| VÝŠKA (mm) | 500 mm |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + LÁTKA |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| LAMP FAMILY | VICTORIA |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | Odstoupení od nabídky |
| VYHRAZENÉ XML/CSV | ODBORNÍK NA MÉDIA |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| POŘADÍ ZOBRAZENÍ. B2B LAMP | 2 |
| ZEMĚ PŮVODU | POLSKO |
| Umístění produktu | POLOHA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| MNOŽSTVÍ NA VRSTVU | 6ks |
| POČET KUSŮ NA PALETĚ | 24 |
| KATEGORIE OBALŮ | Vlnitá lepenka |
| KATEGORIE V BALÍČKU | Karton/fólie |
Sklad dodávateľ 8 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
58,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 65,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 65,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
