Egl-99485 - Townshend white 2
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Klasické bodové svietidlá Townshend sú vyrobené z ocele a dreva v bielej a hnedej farbe. Klasický závit E27. Žiarovky je nutné dokúpiť zvlášť. |
|
| Farba | hnedá / biela |
| Materiál | oceľ / drevo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 4x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 630 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobca | EGLO LEUCHTEN GMBH |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
65,35 €
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
