Sch-ESL820427- - Sloupkové sv. ALVA 940/170 TR 360° 1200lm 840 MD DALI IP65
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Difúzor: priehľadný, farba: grafitová; odolný voči morskému vzduchu, práškový náter proti znečisteniu s lotosovým efektom, integrovaný snímač pohybu s napájaním DALI, IR diaľkové ovládanie | |
| Farba | grafit |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 200 V |
| výkon | 17 W |
| IP krytie | 65 |
| Výška | 940.00 mm |
| Priemer | 170.00 mm |
| Svetelný tok | 1350 lm |
| Životnosť LED | 70000 h |
| Vyžarovací uhol | 159 ° |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Mechanická odolnosť | IK09 |
| Výrobca | Schrack technik GmbH |
Dodanie 3-21 dní - upresníme
Supercena
765,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 980,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 980,95 €
Akcia - opýtajte sa na individuálnu cenu za viac kusov!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
