Tkl-16039 - Miki
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| MIKI Rodina lamp MIKI jsou jedinečné stolní lampy, které dodají každému interiéru charakter a barvu. Jsou k dispozici v osmi různých barvách, včetně žluté, oranžové, mátové nebo cihlově červené, a vnesou nový život do každé místnosti. Základna lampy je barevně zachována, zatímco horní část zdobí mléčné stínidlo, které jemně rozptyluje světlo a vytváří útulnou atmosféru. Lampy z rodiny MIKI jsou nejen praktickým osvětlením, ale také designovým prvkem, který obohatí každé místo, kde jsou umístěny. Přesvědčte se sami, kolik změn může do vašeho domova přinést jediná lampa MIKI! | |
|
Malé lampičky v retro štýle, vyrobené z kovu, plastu a skla. Skvele sa hodí na nočný stolík, komodu alebo pracovný stôl. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | mätová / biela |
| Materiál | sklo |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x8 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 210 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
