Tkl-16039 - Miki
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| MIKI Rodina lamp MIKI jsou jedinečné stolní lampy, které dodají každému interiéru charakter a barvu. Jsou k dispozici v osmi různých barvách, včetně žluté, oranžové, mátové nebo cihlově červené, a vnesou nový život do každé místnosti. Základna lampy je barevně zachována, zatímco horní část zdobí mléčné stínidlo, které jemně rozptyluje světlo a vytváří útulnou atmosféru. Lampy z rodiny MIKI jsou nejen praktickým osvětlením, ale také designovým prvkem, který obohatí každé místo, kde jsou umístěny. Přesvědčte se sami, kolik změn může do vašeho domova přinést jediná lampa MIKI! | |
|
Malé lampičky v retro štýle, vyrobené z kovu, plastu a skla. Skvele sa hodí na nočný stolík, komodu alebo pracovný stôl. |
|
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Kód stínidla | 7454 |
| Materiál rámu | Drát|Barvená ocel|Plastový materiál |
| Barva stínidla | BÍLÁ |
| Zdroj světla | G9 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Styl lampy | Boho|Moderní|Rustikální |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Typ svítidla | NOČNÍ LAMPA |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Třída ochrany | 2 třída ochrany |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | Ano |
| Délka krabice | 235 mm |
| Šířka krabice | 170 mm |
| Výška boxu | 170 mm |
| Délka lampy | 120 mm |
| šířka lampy | 120 mm |
| výška lampy | 210 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,35 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,550 kg |
| Maximální výkon LED | max. 8W LED |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Přenosné svítidlo |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
34,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 41,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 41,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
