Tkl-10087 - Cono XL
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| CONO Řada svítidel CONO je ideální volbou pro ty, kteří hledají originální a stylové osvětlení pro svůj interiér. Svítidla CONO, která se vyznačují jedinečným kuželovitým tvarem, jsou k dispozici v různých velikostech a barvách, včetně teplých odstínů oranžové a hnědé. Lampy CONO lze zavěsit jednotlivě nebo v sadách a vytvořit tak působivé aranžmá. Víceplamenný pavouk, stojící lampa, dodává tomuto osvětlení všestrannost a flexibilitu, což umožňuje přizpůsobit jej individuálním preferencím a požadavkům. Díky minimalistickému designu se lampy CONO skvěle hodí do moderních, strohých interiérů v loftovém stylu. Díky své jednoduchosti a eleganci je lze použít i v jiných uspořádáních a dodat jim tak moderní nádech. | |
|
Moderné farebné lustre vyrobené z kovu a plastu. Sú vhodné nielen do obývacích izieb, kuchýň, ale aj do detských izieb. Je možné ich osadiť aj šikovnými LED žiarovkami a pomocou smartfónu alebo tabletu ich stmievať alebo meniť teplotu a farbu svietenia. |
|
| Farba | mint |
| Materiál | kov / plast |
| Objímka | E27 |
| Typ žiarovky | LED |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x15 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1700 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
